Informații publice

horizontal rule

        Home   Noutăți    Oferta CCD    Informații publice    Biblioteca    Activități   Proiecte    Parteneriate    Editura    CDI

 

Despre instituție:

 

bullet Resurse umane:

Nume și prenume

Funcția

Categoria de personal

Date de contact

Bodiu Carmen

Director

Personal de conducere

mobil: 0731023034; e-mail: carmen.bodiu@ccdoradea.ro

Demeter Emoke 

Profesor metodist  

Personal didactic  

mobil: 0771188029; e-mail: emoke.demeter@ccdoradea.ro

Szabo Florina

Profesor metodist 

Personal didactic  

mobil: 0771149251; e-mail: florina.szabo@ccdoradea.ro

Hulber Maria

Profesor metodist

Personal didactic  

mobil: 0771758388; e-mail: maria.hulber@ccdoradea.ro

Demeter Ignac

Profesor metodist 

Personal didactic  

mobil: 0772156473; e-mail: ignac.demeter@ccdoradea.ro

Luca Denisa

Profesor metodist 

Personal didactic  

mobil: 0771272189; e-mail: denisa.luca@ccdoradea.ro

Stanciu Simona 

Informatician

Personal didactic  auxiliar

mobil: 0731023039; e-mail: simona.stanciu@ccdoradea.ro

Trofin Mariana 

Bibliotecar

Personal didactic  auxiliar

mobil: 0731023038; e-mail: mariana.trofin@ccdoradea.ro 

Baș Angela 

Administrator financiar 

Personal didactic  auxiliar

mobil: 0731023035; e-mail: angela.bas@ccdoradea.ro

Organizare:
bullet Venituri salariale ale funcțiilor publice existente la nivelul CCD, conform art.33 din L153/2017
bullet Regulament de organizare și funcționare  a Casei Corpului Didactic Bihor
bullet Organigrama
bullet Regulament intern 2018 - 2019
bullet Codul de etică și conduită
bullet

Declarație de avere și declarație de interes director.

Rapoarte:
bullet Raport anual de activitate pe anul școlar 2017 - 2018
bullet Raport anual de activitate pe anul școlar 2016 - 2017
bullet Raport anual de activitate pe anul școlar 2015 - 2016
bullet Raport anual de activitate pe anul școlar 2014 - 2015
bulletPlan managerial 2018 - 2019
bullet Plan managerial 2017 - 2018
bullet Plan managerial 2016 - 2017
bullet Plan managerial 2015 - 2016
 

Informații de interes public:

 

Buget:
bullet Executie bugetară 2017
bullet Buget 2017
 

Contact:

 

Date de contact
Program de funcționare al instituției
Program de audiențe
Responsabil cu protecția datelor cu caracter personal
 
 
 
 

horizontal rule

        Home   Noutăți    Oferta CCD    Informații publice    Biblioteca    Activități   Proiecte    Parteneriate    Editura    CDI